KATARAKT BAĞIŞI

 

KATARAKT AMELİYATI BAĞIŞI

 

Göz, insan vücudunun en önemli organlarından biridir. Aynı zamanda hassas olan bu organ, pek çok nedenden ötürü işlevini kaybederek bireylerde görme kaybına neden olmaktadır. Afrika ve Asya gibi ülkelerde sıcaklık, beslenme koşulları, iklim, doktor, tedavi ve tıbbi malzeme yetersizlikleri bu nedenlerden bazılarıdır. Bu ülkelerde yaşayan kişiler genellikle bir göz hastalığı olan katarakttan muzdariptir. Ne yazık ki bu hastalardan yalnızca 500 kişi uygun tedaviye ulaşarak görme yetilerini geri kazanabilmektedir. Bu sayının dışında kalan nice insan ise karanlığa mahkum olarak hayatını idame ettirmektedir.

Katarakt hastalarının hayatı hep karanlık kalmasın diye İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu, katarakt ameliyatı bağış projeleri düzenlemektedir. Bu bağış kampanyalarına katılarak katarakt hastalarının karanlık dünyasını aydınlatabilir, onlara bir çift göz olabilirsiniz. Sitemiz üzerinden dilediğiniz miktarda bağış yapabilir, büyük küçük demeden yardımlarınızı buradaki insanlara ulaştırabilirsiniz.

 

Katarakt Ameliyatı Bağışlarıyla Karanlığı Aydınlatalım!

 

Geçici olan bu dünyada en önemli şeylerden biri de insanların hayatlarına dokunabilmektir. Yardıma muhtaç insanlara yapacağınız her yardım hem iyiliğin bir çığ gibi büyümesine hem de varlığınızın anlamını bulmanıza yardımcı olacaktır. Afrika ve Asya gibi yoksul insanların bulunduğu ülkeler için pek çok yardım projesi yürütmekteyiz. Bu önemli projelerden biri de gözlere ışık olan katarakt ameliyatı projesidir. İnanan Genç sitemiz üzerinden bağışlarınızı bizlere ileterek insanların karanlıklarını aydınlığa çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 


 

Kişisel Bilgileriniz

İLERİ

Bağış Bilgileri


(Bu tiki işaretlerseniz, Su kuyusu tabelalarında ve diğer yapmış olduğunuz hayırlara İsimsiz Hayırsever olarak ekleneceksiniz.)

İLERİ GERİ

İletişim Bilgileri

İLERİ GERİ

Ödeme

0123 4567 8910 1112 İSİM SOYİSİM Kart Sahibi Adı Son Kullanma Tarihi Kart Numarası 01/23 VALID THRU
985 Güvenlik Kodu John Doe
GERİ