Sıkça Sorulan Sorular

Yaptığınız Online Bağışlarda tarafınıza banka tarafından verilen dekont makbuz yerine geçmektedir.

Sadece elden verilen bağışlarınız için makbuz alabilirsiniz.

Devlet tarafından resmî bir kurum olmamız sebebiyle, Online olarak yapmış olduğunuz bağışlarda ayriyeten sizlere vermiş olduğumuz makbuz, kurumumuza iki defa bağış yapmış olduğunuzu gösterecektir. Bu nedenle Online Bağışlarda makbuz kesimi olmaz.

Kermes düzenlenmesi, yardım toplama ile ilgili usul ve esasların tümünü 'Dernekler Daire Başkalığı' sitesinden öğrenebilirsiniz.

Vakıf, dernek, kişi veya kişiler kermes düzenlemesi ile ilgili 'İlçe Dernekler Müdürlüğü' müracaatıyla izin aldıkları takdirde kermes ve yardım toplama faaliyeti yapabilir.

Kermes faaliyetleri öncesinde gerekli izinler alınmadan yardım faaliyetleri başlanmamasını önemle rica ederiz.

Siz hayırseverlerimizin ulaştırdığı yardımlarla ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılan kurbanlarımıza aşağıdaki linkten ulaşabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz...

KURBAN FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

'Kıyafet', 'Battaniye' gibi Aynî (Malzeme) yardımları, ihtiyaç sahibi aileler adına 'Yeni' ve 'Toplu Alım' şeklinde kabul ediyor ve ulaştırıyoruz.

Yapmak istediğiniz Aynî (Malzeme) yardım hakkında sitemizde bulunan telefon numaralarından herhangi biri ile bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğer İstanbul içinde ikamet ediyorsanız, yapacağınız Nakdî (Nakit) yardımları Gönüllü Çalışanlarımız aracılığıyla adresinizden alıyor ve makbuzunuzu kesiyoruz.

Yapmak istediğiniz Aynî (Malzeme) Yardım için sitemizde bulunan danışma hattından bizlere ulaşarak, yardımını yapmak istediğiniz ürün hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz.

Yardımını yapmak istediğiniz ürün uygun bulunursa, İstanbul içerisinde ikamet eden hayırseverlerimizin vermiş olduğu Aynî Yardım, gönüllü çalışanlarımız tarafından adresten teslim alınır. İstanbul dışında ikamet eden hayırseverlerimiz ise, göndereceği Aynî Yardım uygun bulunduktan sonra kargo aracılığıyla dernek merkezimize ulaştırırlar.

İnanan Genç®, adı üzerinde inanmış ve inandığı doğrultuda devam eden gençlerin ve genç kalacakların gönülleriyle kurulmuş, tüm dünyadaki mazlum gönüllere kucak açmak için harekete geçmiş olan bir Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Platformu’dur....

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

Bağışınızı sitemiz üzerinden yaptıysanız SMS yoluyla bilgilendirilir veya Danışma Hattımız tarafından aranarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Bağışınızı banka yoluyla ulaştırdıysanız Danışma hattı veya What'sApp hattımız üzerinden bizlere Geri Bildirim yaptıktan sonra gerekli bilgilendirmeyi alabilirsiniz.