RAMAZAN, BİRLİKTE DAHA GÜZEL OLDU!

 

İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu, her zaman olduğu gibi bu Ramazan Ayında da Türkiye'de ve Afrika’da ihtiyaç sahibi ailelere el uzattı.

“Ramazan, birlikte daha güzel!” sloganıyla 30 gün boyunca Türkiye ve Afrika'nın belirli bölgelerinde iftar yemekleri veren 'İnanan Genç®', ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürdü. 

Kumanya ve Su kuyusu yardımlarıyla ön planda olan İnanan Genç Platformu, hayırsever insanlar sayesinde hizmet vermeye ve binlerce ihtiyaç sahibi ailenin yanında olmaya devam ediyor.

Özelikle Ramazan ayında bir çok kişinin iftar ve kumanya yardımını Afrika’da ihtiyaç sahibi insanlara ulaştıran İnanan Genç®, bu alanda yapılan bütün çalışmalarda videolar çekip hayır sahiplerine göndererek güven tazelemeye devam ediyor. 

İnanan Genç® şimdiye kadar onbinlerce ailenin yanında olarak, gıda paketlerini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.

Toplamda '20 Bin Gıda Paketi' dağıtımı gerçekleştiren İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu, sene boyu ara vermeden faaliyetlerine devam ediyor.

Su kuyusu projelerinde hassasiyet gösteren İnanan Genç®, 2020 yılından bu zamana toplamda 120’nin üzerinde su kuyusu açtı.

Birçok yardım faaliyetine imzasını atmış bu platform, yardımlarını sürdürmeye ve çıkmış olduğu bu yolda aynı hassasiyetle hız kesmeden devam edecek...


 

İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu'nun çalışmalarını incelemek için Buraya Tıklayın!