Ramazan Ayı İnanan Genç İle Birlikte Güzel!

Ramazan ayı günahlarımızdan arındığımız, bol sevaplar kazandığımız, yardımlaşmanın ibadetin ön planda olduğu önemli bir dönemdir. Ramazan ayında İnanan Genç vasıtasıyla dünyanın her yerinden yoksul, yardıma muhtaç, ihtiyaç sahibi kişilere ulaşabilir; Allah (C.C.)'ın emrettiği şekilde bir elin verdiğini diğer elin görmediği yardımlarda bulunabilirsiniz.

İnanan Genç, her zaman olduğu gibi Ramazan ayı içinde de faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Fitre, zekat, su kuyusu, süt keçisi, gıda-erzak, giysi, Kur-an'ı Kerim, burs alanında ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor, hayır severlerle yardıma muhtaç insanları bir araya getiriyor. Siz de bağışlarınızla yapılan yardımlara destek olabilir, Ramazan ayında muhtaç insanların sevinmesine vesile olabilirsiniz.

Fitre-Zekat Bağışı

İnanan Genç aracılığıyla Ramazan ayı fitre ve zekatlarınızı gerçekten ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırabilirsiniz. Başta Türkiye ve Afrika'da olmak üzere tüm dünyada faaliyetlerini sürdüren İnanan Genç, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere fitre ve zekat bağışlarınıza taliptir.

Su Kuyusu

Afrika'da su sorunu yaşayan insanlar için hisseli su kuyusu projesine devam eden İnanan Genç ile, suya muhtaç kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilir; tüm yardım sürecini şeffaf bir şekilde görerek isminizi, sevdiklerinizin isimlerini Afrika'daki su kuyularında yaşatabilirsiniz.

İnanan Genç'in Ramazan Faaliyetleri

2015 yılından beri ihtiyaç sahipleri ve hayır severleri bir araya getiren İnanan Genç tüm faaliyetlerine Ramazan ayında da devam ediyor. Fitre ve zekat bağışlarınızın ön planda olacağı Ramazan ayı içinde, şeffaf bir şekilde yaptığınız bağışların yerine ulaştığından emin olacağınız diğer tüm faaliyetlerimiz için de bağışlarınızı beklemekteyiz.