MARDİNE IŞIK OLMAYA GİDİYORUZ !


(İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu) olarak gerçekleştireceğimiz kış paketi projemizi faaliyete geçirmek için mardine gidiyoruz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda aldığımız izinlerin beraberinde köy okullarını ziyaret edip kış paketimizde bulunan Mont, bot, atkı, bere ve kazakları hediye ediyoruz. (İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu) olarak bu kış yapmış olduğumuz bu faaliyetimizle insanların gönüllerini kazanıp, yüzlerindeki tebessüme ve içlerindeki mutluluğa vesile oluyoruz.
 Sizler sayesinde yardıma muhtaç bir çok ailenin kapısını çaldık ve oradaki kardeşlerimizin bu soğuk zamanlarda yanında olup onların ihtiyaçlarına el uzattık.
Bu kış paketimize köy okullarında zorluklarla mücadele edip orada okumak isteyen genç kardeşlerimizin yüzlerine tebessüm olmak için her daim hazırız. 
Bizler bu yardımları ulaştırmaktan, hayır sahibi insanlar ile mazlum insanlar arasında köprü olmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz..
Onların bu ihtiyaçlarına el uzattığınız için (İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu) olarak onlar adına teşekkür ederiz.