İSTANBUL BALATTA AÇMIŞ OLDUĞUMUZ KURSUMUZUN TADİLAT İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR.

İnanan Genç (Sosyal yardımlaşma platformu) olarak İstanbul Balatta yeni açmakta olduğumuz eğitim kurumumuzun tadilat işlemlerini devam ettiriyoruz. Ayrıca İstanbul’un birçok yerinde ki kurslarımızda da eğitimlerimize ara vermeden devam ediyoruz. 

İnanan Genç (Sosyal yardımlaşma platformu) olarak İstanbul’da bulunan eğitim kurumlarımızdaki bütün ilim talebelerinin ihtiyaçları dernek merkezimiz tarafından karşılanıyor. 

İnanan Genç (Sosyal yardımlaşma platformu) olarak balatta açmakta olduğumuz kursumuzun iç ve dış tadilatları için çalışmalar yapıp ayrıca örgencilerimize daha iyi imkanlar sunabilmek için binamızın iç kısmında yatak haneler, yemek haneler ve eğitim sınıfları olarak bölmeler yapıyoruz. 

Eğitim kurumumuzun tadilatı bittiği andan itibaren ilim yolunda ilerleyen örgencilerimizin eğitimleri burada devam edecektir.
 Son olarak İstanbul’da bulunan eğitim kurslarımızda eğitimlerine devam eden ilim talebeleri öğrencilerimizin Hafızlıklarını üstlenen hayır sahibi insanlara hafızlarımızın eğitimleri hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz.