Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

Bağışlayan ‘http://www.inanangenc.com' internet sitesi üzerinden bankanın sağladığı sanal pos hizmetini kullanmak suretiyle derneğimize dilediği miktarda bağış yapabilecektir.

Bağışlayan; Borçlar Kanunun 295. ve ilgili diğer maddelerindeki geri almaya ilişkin şartlar oluşmuş olması halinde yaptığı bağış işleminden dönerek yaptığı bağışın iadesini istediği takdirde bu hususa ilişkin bildirimini, iadesini istediği söz konusu bağışı açık ve anlaşılır bir şekilde (tarih, bağış miktarı, isim ve diğer bilgileri) belirterek Dünya Hafızları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’nin ‘Hırka-i Şerif Mah. Hacı Lütfullah Efendi Sk. No:1 İstanbul/Fatih‘ adresine posta yoluyla veya ‘info@inanangenc.com.tr’ elektronik posta adresine göndermelidir. Aksi takdirde derneğimizin bilgisine ulaşmayan cayma bildiriminin herhangi bir geçerliliği olamayacak ve bağışın iadesi gerçekleştirilmeyecektir.

Yapılacak bağış işleminden dernek herhangi bir sorumluluğu bulunmadığı gibi sanal pos hizmeti sunan bankanın veya kuruluşun da herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bağış işleminden kaynaklanacak ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.