Suriye Yardım Çalışmaları

 

İslam dini, zengin insanlara mallarını paylaşmayı, zekât vermeyi, yoksul ve yardıma muhtaç insanları gözetmeyi emreder. Böylece zengin kişilerle yoksul kişiler arasındaki ayrım ortadan kalkmaktadır. Paylaşmak aynı zamanda ruhun olumsuz tüm duygularından arınmasına da vesile olur. Bizler de yardıma muhtaç kimseler ve zengin kişiler arasında köprü kurup ihtiyaç sahiplerinin daha insani şartlar altında yaşamaları için çeşitli projeler yürütmekteyiz.

Yürüttüğümüz projelerden biri de savaş ve iç karışıklıklar nedeniyle yakınlarını, evlerini ve vatanlarını kaybetmiş Suriyeliler için acil insani yardım kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde en temel ihtiyaçlara bile ulaşım sağlayamayan kardeşlerimizin eksikliklerinin giderilmesine vesile olmaktayız. Sizler de zor şartlar altında ayakta kalmaya çalışan bu kardeşlerimize yapacağınız bağışlarla destek olabilir, kurban bağışı yaparak et yemelerine vesile olabilir, giyecek yardımıyla üşümelerine engel olabilirsiniz.

Yapacağınız Bağışlarla Dünyayı Güzelleştirebilirsiniz!

Bir insanın hayatına olumlu katkılar yapmak, insanın ruhunun temizlenmesine ve arınmasına olanak sağlamaktadır. Bizler tüm samimiyetimizle çıktığımız bu yolda insanların daha güzel bir yaşam sürmelerine, temel ihtiyaçlarına kolayca erişebilmelerine vesile olmak için çeşitli çalışmalar yürütüyoruz. Geçmişten bu yana pek çok kardeşimizin hayatına dokunduk ve gelecekte de dokunmaya devam edeceğiz. Bu noktada yapacağınız bağışların önemi oldukça büyük.

Sitemiz aracılığıyla yapacağınız her bağışla siz de büyük bir sevaba ortak olabilir, insanların hayatlarına dokunabilir ve ruhunuzu arındırabilirsiniz. Kısacası yapacağınız bağışlarla dünyayı daha güzel bir hale getirebilirsiniz.