Sıcak Yemek & İftar

Ramazan ayını özel kılan şeylerden biri de bereketli iftar sofralarıdır. Orucun verdiği açlık, iftar sofralarının güzelliğiyle bir anda kaybolup gidiyor. Ülkemizde Ramazan ayında pek çok kişi büyük iftar davetleri düzenleyerek, akrabalarını, komşularını sıcak yemekle buluşturuyor. Fakat, bazı ülkeler var ki sadece iftarda değil her zaman yiyecek bulmakta zorluk yaşıyor. İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu olarak bizler, evine sıcak yemek girmeyen ailelere, ihtiyaç sahiplerine, Afrikalı kardeşlerimize ve Kuran kurslarına sıcak yemek dağıtımları gerçekleştirmekteyiz. 

Geçmişten bu yana yüz binlerce insana ulaştık… Elbette bu kadar fazla kişiye tek başımıza ulaşmadık. Hayırseverlerin yapmış olduğu bağışlarla yüz binlerce kişiye iftar ve sıcak yemek imkanı sağladık. Sizler de Ramazan ayında büyük bir sevaba vesile olmak ve insanların bir kap yemeğe kolayca ulaşmasını sağlamak isterseniz bağış yapabilirsiniz. 

İftar Sofralarının Bereketi Paylaşmaktan Geçer

Ramazan ayında pek çok hayırsever, verdikleri iftar davetleriyle aç insanların karınlarını doyurmakta ve hayırlı işlere imza atmaktadır. Bizler de bereketli iftar sofralarını yalnızca ülkemizde değil yurtdışında da kurmak ve yardıma muhtaç kişilere ulaşmak istiyoruz. Bu noktada sizlerden gelen bağış ve destekler sayesinde pek çok aç insanı doyuruyor, sıcak yemeklerle onları buluşturuyoruz. Eğer siz de çorbada tuzunuz olsun isterseniz büyük küçük demeden bağış yapabilirsiniz.

 

 

SICAK YEMEK

Açlık sorunu yaşayan kardeşlerimize destek olma mücadelemiz her daim devam ediyor... Siz de bu mücadelede bir yavrumuzun yemeğini karşılar mısınız?