RAMAZAN BİRLİKTE DAHA GÜZEL

Siz değerli bağışçılarımızın inanç ve güveniyle büyüyen İnanan genç sosyal yardımlaşma platformumuz,bu mübarek Ramazan ayında da dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine umut olmaya devam ediyoruz. Bizler, insani yardımlaşmanın gücüne olan inancımızla birlikte, bu kutsal ayda daha da güçleniyor ve el birliğiyle sevgi, umut ve yardımın yayılmasına katkıda bulunuyoruz.

 

Zekat ve Fitre Destekleri: Ramazan ayının bir özelliği de zekat ve fitre bağışlarının ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasıdır. Sizlerin destekleriyle topladığımız zekat ve fitreleri, dünya genelindeki mazlum coğrafyalara ulaştırarak, bu yardımların gerçek birer umut ışığı olmasını sağlıyoruz.

 

Fidye Bağışları: Fidye, bir Müslüman'ın oruçlu olduğu günlerde tutamadığı orucunu fidye olarak ödemesi gereken bir ibadettir. Sizlerin bağışlarıyla topladığımız fidyelerle, ihtiyaç sahiplerinin bu sorumluluklarını yerine getirmelerine yardımcı oluyor, Ramazan coşkusunu tüm Müslüman kardeşlerimizle paylaşıyoruz.

 

İftar ve Gıda Desteği: Ramazan ayı, dayanışma ve yardımlaşmanın en yoğun yaşandığı bir zaman dilimidir. Sizlerin destekleriyle düzenlediğimiz iftar programları ve gıda yardımlarıyla, açlıkla mücadele eden ailelere bir nebze olsun nefes aldırıyor ve bu özel ayın bereketini paylaşıyoruz.

Bu kutsal ayda, yardım elinizi uzatmak, birlikte güzellikler oluşturmak adına sizleri de aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyarız. Yardımlarınızla birlikte, milyonlarca insanın hayatında olumlu bir iz bırakmak ve onlara umut olmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

 

FİTRE

Gelin bu bayramda çocuk, yoksul, öğrenci veya yetimleri hep birlikte sevindirelim ve mutluluklarına ortak olalım.

ZEKAT

Zekat vermek istiyor fakat ihtiyaç sahiplerine ulaşamıyorsanız, zekâtınızı sizlerin adına ihtiyaç sahipleri ile buluşturmaktayız.

RAMAZAN İFTAR SOFRASI

İftar sofraları, açlıkla mücadele edenler için bir umut kaynağıdır.