Kıyafet

Giyinme, yemek ve su gibi en insani ihtiyaçlarımızdan birisidir. Bizler, vitrinlerde görüp beğendiğimiz elbiseleri rahatlıkla alabiliyoruz. Fakat dünyanın her yerinde bu durum ne yazık ki o kadar kolay değil! 2022 yılında olmamıza rağmen hala pek çok kişi ayakkabısı olmadan yürüyor, kışlık kıyafetleri olmadan yaşamını idame ettirmeye çalışıyor. Bu durumda bizlere büyük görev ve sorumluluk düşüyor. Çünkü Allah-ü Teâlâ, biz insanoğluna paylaşmayı emretmiş ve yoksulları gözetmemizi buyurmuştur. 

İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu olarak, Allah'ın bizlere emrettiği paylaşımı, projelendirerek büyük kitlelere hitap etmeyi hedefliyoruz. Hem yurtiçinde hem yurtdışında ihtiyaç sahiplerini gözeterek onların da güzel kıyafetlere ulaşmalarını mümkün kılıyoruz. Bu projeyi elbette tek başımıza yapmıyoruz. Hayırseverlerin katkılarıyla gerçekleşen bu projede yapılan her bağış, bir insanın yüzünde tebessüm oluşturmaya yetiyor. 

Kıyafet Yardımı 

İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu, kıyafetlere ulaşmakta zorluk çeken insanlara el uzatarak hayatlarına dokunuyor. Sitemiz üzerinden bağış yaparak siz de insanların hayatına dokunabilir, onların temiz kıyafet giyebilmelerine vesile olabilirsiniz. 

Kıyafet yardımı ise şu şekilde oluyor: Her kıyafet paketi, takım halinde olacak şekilde düzenleniyor. Yörelere göre takımın içerisindeki kıyafetler değişiklik gösterebiliyor. Bu takım içerisinde ise fistan, pantolon, terlik, iç çamaşırları ve takke bulunuyor. Bir kişinin baştan aşağı giydirildiği kıyafet takımlarının bedeli ise yalnızca 300 TL'dir. Siz de sizin için küçük fakat anlamı büyük olan bu bedelle mutluluğa sebep olabilirsiniz.