Kış Yardım Çalışmaları

Kış Yardım Çalışmaları

Kış mevsimi denilince akla karda oynayan çocuklar, evlerin çatılarını örten kar manzaraları ve eğlenceli tatiller gelse de ne yazık ki bazı aileler, çocuklarına alamadıkları montu, soğuğu ve üşüyen çocuklarını düşünmek zorundadır. Ülkemizde kış aylarının soğuk ve çetin geçmesi nedeniyle pek çok çocuk, okullarına gidememekte veya hasta olmaktadır. İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu olarak bizler, soğuktan üşüyen çocukları, kalpleri sıcacık olan yardımseverle buluşturuyor ve kışlık yardım çalışmaları yürütüyoruz. 

Ülkemizde maddi yetersizlikler nedeniyle sokakta yaşayan insan sayısı bir hayli fazla. Kış aylarının dondurucu soğukları bu insanları fazlasıyla etkilemektedir. İyiliğin bulaşıcı olduğu bu dünyada, yardıma ihtiyacı olan evsiz insanlara yardım etmeli ve onlar için kış ayını zulüm olmaktan çıkarmalıyız. Evsizlere ve yardıma muhtaç çocuklara uzatacağınız bir el ile bunu hep beraber başarabiliriz. 

Kışlık Yardımları

İnanan Genç olarak bizler, kış ayları için yardıma muhtaç kişilere el uzatıyor ve içerisinde mont, çorap, bot, atkı, bere, eldiven ve kazak bulunan kış paketlerini dağıtıyoruz. Sizler de birilerinin yüzünde tebessüm oluşturmak ve iyiliğe vesile olmak isterseniz İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformumuz üzerinden bağışlarınızı iletebilir, üşüyen kardeşlerimizin kalplerini ısıtabilirsiniz. 

Sosyal Yardımlaşma Platformu olarak bizler, yardım amacıyla toplanan bağışları bir araya getirip yoksul ve yardıma muhtaç insanlara iletmekte ve aranızda köprü vazifesi görmekteyiz. Eğer siz de çocuklar üşümesin, yoksul aileler soğuktan etkilenmesin isterseniz bağışlarınızı sitemiz aracılığıyla hemen yapabilirsiniz.

Suriye Briket Ev Yardımı

Savaştan yorgun düşerek ailesiyle birlikte yeni yuva arayan Suriyeli kardeşlerimiz, çadır kentlerde, zor şartlar altında yaşamak zorunda kalmıştır. İnanan genç olarak bizler, soğuk ve çetin kış ayları gelmeden onları bu güç şartlardan kurtarmak için briket ev projesi yürütüyoruz. Bu ev projeleriyle onlara daha iyi yaşam şansı sunuyor ve açıkta kalan çocukları üşümekten kurtarıyoruz. Suriye briket ev projesi kapsamında her aileye 1 blok 4 daireden oluşan evleri hazırlıyoruz. Tabi bu noktada yardımseverlerin bağışları çok büyük önem taşıyor. Siz de kardeşlerimiz çadırlarda yaşamasın, insani ihtiyaçları karşılansın isterseniz hemen bağış yaparak büyük bir iyiliğe vesile olabilirsiniz.

Ülkelerindeki savaş nedeniyle ülkemize sığınmak zorunda kalan pek çok Suriyeli kardeşimiz için yürüttüğümüz bu projeye sitemiz aracılığıyla hemen bağışta bulunabilirsiniz. Böylece evsiz kalan Suriyeli kardeşlerimize yuva olabilir, onlara daha güzel bir gelecek hazırlayabilirsiniz.

Suriye Briket Evleri

Savaş nedeniyle ülkemize sığınan Suriyeli vatandaşlara bugüne kadar pek çok yardım ulaştırdık. Fakat, çadırda yaşamak zorunda kalan pek çok kardeşimizin ihtiyaçlarına tamamen cevap verebilmiş değiliz. Bu nedenle İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma projelerimizle onlara umut ışığı olmak adına daha fazla yardımsever kişilere ulaşmak istiyoruz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bağışlarla bunu sağlayabilir, onlara daha iyi yaşam şartları sunabilirsiniz. Siz de büyük küçük demeden yardımda bulunabilir, Suriye briket ev projesine katkılar sağlayabilirsiniz. 

KALBİNİN SICAKLIĞI ISITSIN! | KIŞ PAKETİ

Kış, şiddetli soğuklar yüzünden bir çok ailenin, bir çok çocuğun kendini ısıtmak zorunda kaldığı bir mevsim...