Kalıcı Eserler

İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu olarak bizler, geçmişten bu yana pek çok başarılı işlere imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Bu noktada bizlere destek olan, bağışlarıyla binlerce kişinin hayatına olumlu katkılar yapan insanlara teşekkür ediyoruz. İnanan Genç, yalnızca yardıma muhtaç kimselere yapılan yardımlarıyla değil aynı zamanda eğitime verdiği önemle ön plana çıkan bir platformdur. Dünyanın dört bir yanında kurulan medreseler, camiler ve mescitlerle hem ibadeti hem de ilmi kardeşlerimizle buluşturuyoruz. 

Kalıcı ve sürdürülebilir bir eğitim için medreseler inşaa ederek, kız çocuklarının da eğitim görmesine vesile oluyoruz. Afrika'nın Çad ülkesinin başkenti olan N'Djamena'da Kız Kuran Kursu için inşaatına başladık. Bu Kuran kursunda yemekhane hizmetleri, su kuyusu ve şadırvanlar bulunuyor. 6 göz sınıfı bulunan kurs, 100 ve üzeri öğrencinin en iyi şartlarda okuyabilmesi için hazırlanıyor. 

Kalıcı Eserlerle Kalplerde Kalıcı Mutluluk Sağlanıyor!

İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu olarak bizler, kalıcı eserler inşaa ederek, öğrencilerin ve halkın kalbinde büyük mutluluklara vesile oluyoruz. İlmin yayılması için hazırlanan bu kurslarda kız çocukları, en iyi şartlarda eğitim görebiliyor. Elbette bu başarılarımızın sahibi, bizlere destek vererek bağışta bulunan hayırseverlerimizdir. Bizler, kalıcı eserler için pek çok proje geliştirip dünyanın dört bir yanında büyük işlere imza atmaya devam edeceğiz. Siz de katkı sağlamak isterseniz sitemizden bağış yapabilir, büyük mutluluklara vesile olabilirsiniz. 

ESENKÖY HAFIZLIK KURAN KURSU

Bu Kur'an Kursu, sadece bir yapı değil; aynı zamanda gelecek nesillerin yüreklerinde kök salacak bir eğitim merkezidir.