Gıda Erzak Paketi

Gıda yardımı paketleri sayesinde, Afrika ve dünyanın geri kalan kısımlarında ihtiyacı olan ailelere temel gıdaların ulaşmasını sağlıyor ve onların bir nebze olsun rahat bir nefes alabilmeleri için, değerli bağışçılarımız ile birlikte çalışıyoruz.

Yiyecek kıtlığı dünyanın pek çok ülkesinde etkili olan bir sorun olmasının yanı sıra özellikle Afrika gibi diğerlerine göre yardıma daha çok ihtiyacı olan ülkelerde öncelikli sorunlar arasında geliyor ve pek çok kişi, açlık yüzünden hayatını kaybediyor.

Özellikle Afrika ülkelerini etkisi altına alan açlık sorunun önüne geçebilmek ve yardıma ihtiyacı olan ailelere ve kişilere ulaşabilmek adına, derneğimiz sayesinde, bağışçılarımızın da destekleri ile onlara el uzatıyor ve bu sorundan kurtulabilmeleri adına faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Komşusu açken, tok yatan bizden değildir.” Hadis-i Şerif’i gereğince dünyanın her bölgesinde zulme uğramış din kardeşlerimize her türlü maddi ve manevi destek olmaya çalışıyoruz...

Hiçbir üretim olmayan Afrika’da, market fiyatları çok pahalı. Ülkede büyük bir iş sorunu mevcut.. Para kazanmaları çok zor.. Bu sebepledir ki, nüfusun büyük çoğunluğu açlık seviyesinde... İşte bu yüzden bizler onların imdadına yetişiyor ve sizlerin göndermiş olduğu hediyeleri onlara ulaştırıyoruz.

Yurt Dışı saha ekiplerimizin yapmış olduğu araştırmalarda şehre en uzak bölgeler tespit edilip gıda imkanın en uzak olduğu ailelerin imdadına koşuyoruz. İnanan Genç sosyal yardımlaşma platformu olarak şimdiye kadar binlerce aileye ve çocuklara erzak paketlerimizi dağıttık. Sizler sayesinde orda hayatlarını zor şartlar altında devam ettiren mazlum coğrafyada yaşamaya mecbur olan birçok ailenin yüzlerindeki tebessüme, mutluluktan parlayan gözlerine şahit olduk. Ve bizler onların mutluluğu sayesinde güçlenip onlara daha çok umut daha çok ışık olmaya gayret gösterdik. Yardımlarınızın ihtiyaç sahibi ailelere ulaştığını bilmeniz ve emin olmanız adına Yapmış olduğumuz bütün faaliyetleri siz hayırsever insanların telefonlarına fotoğraf yoluyla ve video yoluyla iletip hayra vesile olan insanlarında gönüllerini huzura erdirdik.

İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu olarak hiçbir zaman mazlum ailelere destek olmaktan vazgeçmedik. Biz onların her zaman yanında olduk sende bizimle beraber onlara destek ol. 

GIDA - ERZAK PAKETİ

Ülkemiz ve mazlum coğrafyalarda gıda ihtiyacı yaşayan ihtiyaç sahibi kardeşlerimize erzak yardımlarıyla destek oluyoruz! Sen de katkıda bulunur musun?