Acil Yardım

Geçtiğimiz günlerde yaşanan deprem, ülkemizi yine derinden sarsarak bir kez daha deprem gerçeğini hatırlattı. Depremin etkilediği bölgelerde yüzlerce insanımız evsiz kaldı, birçok can kaybı yaşandı ve birçok insanımız yaralandı. Ülkemizde meydana gelen her deprem, hepimizi üzüntüye boğuyor.

Ancak bu zorlu süreçte bir kez daha gördük ki, Türkiye'de dayanışma ve birlik ruhu her zaman en güçlü şekilde ortaya çıkıyor. Depremzedelere yardım etmek için seferber olan sivil toplum kuruluşları, devlet kurumları, sağlık çalışanları, gönüllüler ve birçok vatandaşımız, insanüstü çabalarıyla depremzedelere yardım etmek için ellerinden geleni yapıyor.

Geçmiş olsun Türkiye'm, diyoruz. Bu zorlu süreçte depremzedelerin yanında olduğumuzu hissettirmek için İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu olarak elimizden geleni yapıyoruz. Depremden etkilenen bölgelerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Yaşanan bu felaketin bir daha tekrarlanmaması dileğiyle, bir kez daha dayanışma ve birlik ruhumuzun en güçlü şekilde ortaya çıktığına tanık olduk.

GAZZE ACİL YARDIM

İsrail, Filistinli grupların operasyonuna karşılık Gazze’deki mazlum halka şiddetli hava saldırıları düzenledi.

DEPREM ACİL YARDIM

İlgili bölgelerde bulunan ekiplerimiz aracılığıyla ACİL YARDIM toplanmakta ve gönderilmektedir.