SICAK ÇORBA

İstanbul Balatta İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu, her cuma günü halka ücretsiz çorba dağıtıyor. Platformun amacı, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek ve toplumda dayanışma duygusunu arttırmak.

İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu üyeleri, her cuma günü Balat semtinde hazırladıkları çorbaları hazırlık aşamasından servisine kadar kendi elleriyle yapıyor. Daha sonra, Balat Çorbacı Çeşmesi Sokak'ta çorba dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

Platform gönüllülerimizle, çorba dağıtımı sırasında ihtiyaç sahibi olan herkesi karşılamaya çalışıyorlar. Böylece, çorbalarını alan insanlar hem sıcak bir yemek yiyorlar hem de platformun amacına katkıda bulunmuş oluyorlar.

İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu olarak  toplumda dayanışma ve yardımlaşma duygusunu arttırmak için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Ayrıca, diğer yardımlaşma faaliyetleri için de farklı projeler geliştiriyoruz.

İstanbul Balatta  İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu'muz her cuma günü gerçekleştirdiği çorba dağıtımı, ihtiyaç sahiplerine yardım etmenin yanı sıra toplumda dayanışma duygusunu arttırmak için güzel bir örnek teşkil ediyor.

 

 

 

Kişisel Bilgileriniz

İLERİ

Bağış Bilgileri


(Bu tiki işaretlerseniz, Su kuyusu tabelalarında ve diğer yapmış olduğunuz hayırlara İsimsiz Hayırsever olarak ekleneceksiniz.)

İLERİ GERİ

İletişim Bilgileri

İLERİ GERİ

Ödeme

0123 4567 8910 1112 İSİM SOYİSİM Kart Sahibi Adı Son Kullanma Tarihi Kart Numarası 01/23 VALID THRU
985 Güvenlik Kodu John Doe
GERİ