KURBAN BAĞIŞI KÜÇÜKBAŞ (YURTDIŞI)

Kendini Hisse'ttir!

 

     “Şimdi sen, Rabbine kulluk et ve kurban kes.” (Kevser Suresi 2. Ayet) 

Dünyada 820 milyon insan açlık çekiyor, yeterli beslenme sağlayamıyor... 

Yoksul ve mazlum coğrafyalardaki Müslüman kardeşlerimizin ve ihtiyaç sahibi olan ailelerin sizler sayesinde yardımına koşuyor ve belki de ilk defa et yemelerine vesile oluyoruz. 

Kurban bizlere daima Rabbimize şükretmeyi unutmamamızı ve verdiği nimetler karşısında israf etmemeyi hatırlatır... 

Kesilen Kurbanlarınız Afrika’da yoksullukla mücadele eden ülkelerde, bölge şartlarına göre paylara ayrılıp ilim talebelerine, yoksullara, kimsesizlere ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. 

Kesilen kurbanlarınız ise telefonunuza video ve görüntü yoluyla ulaştırılıyor. 

Bizler paylaşmanın kıymetini bilmenin gayretindeyiz. Uzak, yakın ayırt etmeksizin iyiliğe niyet etmiş kalplerle beraber hayır yollarına koyuluyoruz. 

Yurtiçinde olan kurban kesimlerimizde vekaletiniz ile kesilen kurbanlarınız, güzel ülkemizin cennet topraklarına uzaklardan gelen veya ülkemizde yaşayıp kurslarımızda ilim yolunda ilerleyen bütün kardeşlerimizin sofralarında değerlendiriliyor ve bununla birlikte ihtiyaç sahibi aileler tespit edilip bizzat kesmiş olduğunuz kurban etlerini onlara ulaştırıyoruz.

Kurban kişisel bir ibadet olmanın ötesinde, toplumumuzda kardeşliğin, dayanışmanın ve yardımlaşma ruhunun canlı tutulmasına da vesile olmaktadır. 

Derneğimiz aracılığıyla niyetlenmiş olduğunuz Adak, Akika, Şükür, Hayr ve Vacip Kurbanlarınızı başta Türkiye olmak üzere, Afrika ve Asya bölgelerindeki ihtiyaç sahibi ailelere ve ilim talebelerine ulaştırabilirsiniz... 

 

 

 

 

 

BÜYÜKBAŞ KURBAN HİSSE BAĞIŞI İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Bağış Yapmak İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun!

Kişisel Bilgileriniz

İLERİ

Bağış Bilgileri


(Bu tiki işaretlerseniz, Su kuyusu tabelalarında ve diğer yapmış olduğunuz hayırlara İsimsiz Hayırsever olarak ekleneceksiniz.)

İLERİ GERİ

İletişim Bilgileri

İLERİ GERİ

Ödeme

0123 4567 8910 1112 İSİM SOYİSİM Kart Sahibi Adı Son Kullanma Tarihi Kart Numarası 01/23 VALID THRU
985 Güvenlik Kodu John Doe
GERİ