GAZZE ACİL YARDIM

Filistinli Kardeşlerimiz Bombalar Altında

İsrail, Filistinli grupların operasyonuna karşılık Gazze’deki mazlum halka şiddetli hava saldırıları düzenledi. Yüzlerce masum insan bu saldırılarda şehit oldu ve yüzlercesi de yaralandı. İsrail’in insanlık dışı eylemleri yaralıları taşıyan ambulans ve hastaneleri de etkiledi. Filistinli mazlumlar elektrik, yiyecek, yakıt ve ilaç gibi temel ihtiyaçların temininde de sorun yaşıyor.

İNANAN GENÇ Gazze’de Kardeşlerimizin Yanında!

Siyonist İsrail ordusunun savaş ahlakını ve insani değerleri hiçe saydığı Gazze bombardımanları, Filistinli masum sivillerin yaralanması yahut hayatını kaybetmesi ile sonuçlanıyor. Biz biliyoruz ki “Allah yolunda öldürülenler ölü değillerdir. (Bakara, 154)” Yine biliyoruz ki bir Müslüman, zorda olan diğer Müslüman kardeşine yardım etmekle mükelleftir.

İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu olarak başlattığımız “Gazze Acil Yardım” çalışmamız ile Gazze’de yaşanan insanlık dışı faciaya merhem olmaya gayret ediyoruz. Bölgede yaşanan sorunlar ciddi derecede büyüdü ve Filistinli kardeşlerimizin ihtiyaçları her geçen dakika artıyor. İsrail’in zulmüne karşı bir şeyler yapmak her Müslüman’ın görevi. Bunun için yapacağımız tek şey dualarımız ve malımız ile mazlumların yanında olmak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kişisel Bilgileriniz

İLERİ

Bağış Bilgileri


(Bu tiki işaretlerseniz, Su kuyusu tabelalarında ve diğer yapmış olduğunuz hayırlara İsimsiz Hayırsever olarak ekleneceksiniz.)

İLERİ GERİ

İletişim Bilgileri

İLERİ GERİ

Ödeme

0123 4567 8910 1112 İSİM SOYİSİM Kart Sahibi Adı Son Kullanma Tarihi Kart Numarası 01/23 VALID THRU
985 Güvenlik Kodu John Doe
GERİ