BİR DAMLA SUYLA HAYATLAR KURTULDU!

 

Su kuyusu projeleriyle ön planda olan ‘İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu’ yüzlerce su kuyusu açmış ve su kuyusu projelerinde bir çok gelişmeye imza atmıştır.

2020 yılından 2021 yılına kadar 120’den fazla su kuyusu projesini gerçekleştiren ‘İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu’, çalışmalarına Afrika’nın suya muhtaç ve kurak bölgelerinde devam ediyor.

Yapılan çalışmalarda hassasiyet ve titizliğe önem veren ‘İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu’, bu aşamalarda da hayırsever insanlar ile sürekli irtibat halinde olup su kuyusu projesinin tamamlanması durumunda hayır sahibi insanların telefonlarına görüntüler ve videolar gönderiyor.


İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu’nun Afrika'daki ‘yurtdışı saha ekipleri’ bölge bölge gezip, en çok hangi bölgede suya ihtiyaç olduğuna kadar araştırma yapıyor.

Bazı konularda zorlanmalar yaşayan yurtdışı saha ekipleri genellikle kuyuları açmadan önce yer altındaki su mesafesini ölçüp öyle kuyuyu açmaya başlıyorlar.

Bir damla suya muhtaç bu insanların yanında olan ve onların sıkıntılarına cevap olan ‘İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu’ özenle hizmetlerini mazlumlara ulaştırmaya devam ediyor.

 

İnanan Genç Sosyal Yardımlaşma Platformu'nun Su Kuyusu çalışmalarını incelemek için Buraya Tıklayın!